3. kapitola - 221

12. prosince 2013 v 4:13 | Bee |  Nikki no Monsutā
Tato kapitola nese název 221. Je to vlastně nejméně a zároveň nejvíce důležitá část kapitoly, i když mě napadlo spoustu dalších o hodně lepších názvů, zvolila jsem tento.
To čístlo si zapamatujte. A komentujte :D

221Bylo to divný. Ne, to je ještě dost slabý označení. Ale jiný už neznám, za těch 100 let se moje slovní zásoba omezila na "ty", "já", "člověk", "Shinigami", "smrt" a "strach". Na Hollowa to ale furt bylo dost dobrý.
Proč mě tu nechávají? A proč se ke mě chovají tak... Jinak? Tak divně? Je to snad proto, že vypadám jako člověk?
,,Ohayooo, Bee-chan!" Urahara vrazil do mého pokoje, jako vždycky, bez klepání. Nemělo smysl klepat. Stejně s nimi nemluvím. ,,Donesl jsem ti snídani, a že jsi to ty, máš padesáti procentní slevu!"
V duchu jsem protočila oči, ale ve skutečnosti jsem jen dál pozorovala stěnu naproti mě. Byla bílá. Měla celkem 221 prasklin. Dvě z nich ohrožovaly stabilitu domu.
Na tu stěnu už čumím nějaký tři dny. Nejím. Nespím. Nemám absoltuně žádné potřeby. A navíc mi do toho kecá nějaká kráva, která se mi usadila v mozku od té chvíle, co jsem se probudila po Tessaiově operaci. Bylo to super-divný.
Dveře zaklaply. Byla jsem zase sama. Vlastně jsem byla sama pořád. Nemám už nikoho, žádnou rodinu... A přátelé? Blbý sen. V tomhle těle jsem sice možná byla osvobozena od zabijáckých choutek, ale měnilo se tím něco? Strach tu pořád byl.
,,Máš mě." To se zas ozvala ta kráva.
,,Nutila jsi mě zabíjet." zamumlala jsem v duchu. ,,Jako přítelkyni tě neberu a jako člena rodiny už vůbec ne."
,,Sdílíme jednu duši, Bee. Nemůžeš se tomu bránit. Jsme jedna osoba."
,,Zmlkni." zavrčela jsem na ni vztekle a snažila se ji nevnímat.
Ticho mě zase nutilo přemýšlet. Jako Hollow jsem nikdy moc nepřemýšlela nad tím, co bude. A měla jsem se líp. Teď nad tím přemýšlím pořád - co se mnou bude? Co se mnou udělají? A co udělám já? Na tyto otázky jsem se dost marně snažila najít odpovědi. Ale žádná pomoc nepřicházela - jediná moje záchrana od podobných myšlenek mi byla bílá stěna s 221 prasklinami.


Další den jsem se překvapivě odhodlala přerušit každodenní rutinu.
,,Ohayoo, Bee-chan! Mám pro tebe k snídani cereálie s mlékem za vynikající ce-... Tys to včerejší jídlo zase nesnědla, že? Nevadí, bylo na náš podnik!" Uraharova samomluva mě dost bavila, ale nastal čas na otázky a odpovědi.
,,Proč mě tu necháváte?" zeptala jsem se bez obalu. ,,Čekala bych, že mě zabijete. Nebo budete chtít informace. Nebo jsem snad výzkumný objekt? Dostanu svý popisný číslo?" Mmusela zašklebit. Jméno Urahara Kisuke bylo známé dokonce i u nás.
,,Víš... Zajímá mě, co budeš dělat. Spácháš sebevraždu? Nebo snad budeš bojovat dál? Víš, jsi první Hollow, kterému se povedlo proměnit se zpátky na člověka. Jsi unikát. Záhada, kterou nevyřeším žádnou pitvou, či sledováním tě v cele." Mluvil dál, ale já už ho nevnímala. Vlastně jsem se zastavila u "bojovat dál".
Bojovat? Pro co? Pro spravedlnost? K smíchu. K pomstě? Nemám náladu. Zbývala mi tedy jenom jediná možnost. K pobavení.
,,Tenhle nápad se mi líbí." ozvala se horší část mého já. Nebo ta lepší?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čte to vůbec někdo? :D

Jáá!

Komentáře

1 Tayusha Hatake Tayusha Hatake | 20. prosince 2013 v 14:32 | Reagovat

Máš dokonalý Design !! Urahara - kun :3

http://tayusha.blog.cz/1312/ohayko

Vracím se. :) Prosím přečíst.

2 Tayusha Hatake Tayusha Hatake | 21. prosince 2013 v 13:18 | Reagovat

Jéé, vidím že jsem tě komentářem nad tímhle asi naštvala co? xD.. Komentář co vůbec není k tématu, no tenhle už bude.
Takžéé.. ak si dovoluješ Uraharu ignorovat?!! :DDD
Mimochodem je to strašně napínavý, píš sakrááá dááál.. Já chci vědět jak to s ní nakonec skončí a hlavně jaká bude její cesta :33 Máš to vymyšlené tak, že si normálně v hlavě, když to čtu, představuju jak by to vypadalo v anime kdyby se to stalo, páč to píšeš stylem jak je udělané celé anime. Skvěle jsi vychytala charaktery :3 Moc se těším na pokráčo.

3 Aya Aya | Web | 22. prosince 2013 v 10:52 | Reagovat

221 prasklin mě prostě dostává. :D Hah, Uraharova samomluva je nejlepší. Chybí mi mávání jeho vějířku před xichtem. T3T Přidej už prosím tu další kapitolu!:3 A piš to sakra delší!:D Onegaishimasu♥ °^°

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama